Sīkfaili, tīmekļa bāksignāli un līdzīgas tehnoloģijas

Pēdējoreiz atjaunināts: 2018. gada 24. maijā

Apmeklējot vai mijiedarbojoties ar mūsu vietnēm, pakalpojumiem, lietotnēm, rīkiem vai sazinoties ar mums, mēs vai mūsu pilnvarotie pakalpojumu sniedzēji var saglabāt informāciju, izmantojot sīkfailus, tīmekļa bāksignālus un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai palīdzētu jums nodrošināt labāku, ātrāku un drošāku pieredzi, kā arī reklāmas nolūkos.

Šī lapa ir izstrādāta, lai palīdzētu jums labāk izprast šīs tehnoloģijas un to, kā mēs tās izmantojam gan mūsu vietnēs, gan pakalpojumos, lietotnēs un rīkos. Tālāk ir apkopota galvenā informācija, kas jums būtu jāzina par to, kā mēs šīs tehnoloģijas izmantojam.

Kas ir sīkfaili, tīmekļa bāksignāli un līdzīgas tehnoloģijas?

Tāpat kā lielākā daļā vietņu uzturētāju, arī mēs izmantojam tehnoloģijas, kas būtībā ir mazi datu faili, kas tiek saglabāti jūsu datorā, planšetdatorā, mobilajā tālrunī vai citā ierīcē (kopā saukti "ierīce"). Šie faili ļauj mums ierakstīt noteiktu informāciju katru reizi, kad apmeklējat vai mijiedarbojaties ar mūsu vietnēm, pakalpojumiem, aplikācijām, sarakstāties ar mums vai izmantojat mūsu rīkus.

Konkrētie sīkfailu, tīmekļa bāksignālu un citu līdzīgu tehnoloģiju nosaukumi un veidi laiku pa laikam var mainīties. Lai palīdzētu jums labāk izprast šo politiku un to, kā mēs šīs tehnoloģijas izmantojam, esam sagatavojuši šo īso terminoloģijas un definīciju sarakstu:

Sīkfaili — nelieli teksta faili (parasti tie sastāv no burtiem un cipariem), kas tiek saglabāti jūsu pārlūkprogrammas vai ierīces atmiņā brīdī, kad apmeklējat vietni vai skatāt ziņojumu. Sīkfaili ļauj vietnei atpazīt noteiktu ierīci vai pārlūkprogrammu. Pastāv vairāki sīkfailu veidi:

Sesijas sīkfailu derīguma termiņš beidzas pārlūkprogrammas sesijas beigās, un tie ļauj mums saistīt jūsu darbības konkrētās sesijas laikā.Pastāvīgie sīkfaili tiek glabāti jūsu ierīcē starp pārlūkprogrammas sesijām, un tie ļauj mums atcerēties jūsu preferences vai darbības vairākās vietnēs. Pirmās puses sīkfailus iestata vietne, kuru apmeklējat. Trešās puses sīkfailus iestata no jūsu apmeklētās vietnes neatkarīga trešās puses vietne. Sīkfailus var atspējot vai noņemt, izmantojot rīkus, kas ir pieejami lielākajā daļā komerciālo pārlūkprogrammu. Katras izmantotās pārlūkprogrammas preferences būs jāiestata atsevišķi, un dažādas pārlūkprogrammas piedāvā atšķirīgu funkcionalitāti un opcijas.

Tīmekļa bāksignāli — nelieli grafiski attēli (zināmi arī kā "pikseļu tagi" vai "skaidrie GIF faili"), kas var būt iekļauti mūsu vietnēs, pakalpojumos, lietotnēs, sarakstes programmās un rīkos. Tīmekļa signāli parasti darbojas savienojumā ar sīkfailiem, lai identificētu mūsu lietotājus un lietotāju uzvedību.

Līdzīgas tehnoloģijas — tehnoloģijas, kas saglabā informāciju jūsu pārlūkprogrammā vai ierīcē, izmantojot vietējos koplietotos objektus vai vietējo krātuvi, piemēram, Flash sīkfailus, HTML 5 sīkfailus un citas tīmekļa lietotņu programmatūras metodes. Šīs tehnoloģijas var darboties visās jūsu pārlūkprogrammās, un dažkārt tās var nebūt pilnībā pārvaldāmas jūsu pārlūkprogrammā. Šis tehnoloģijas var būt nepieciešams pārvaldīt tieši no jūsu instalētajām lietotnēm vai ierīces. Mēs neizmantojam šīs tehnoloģijas informācijas glabāšanai, lai rādītu jums pielāgotas reklāmas mūsu vietnēs vai ārpus tām.

Savās politikās mēs varam savstarpēji aizstāt terminus "sīkfaili" un "līdzīgas tehnoloģijas", lai apzīmētu visas tehnoloģijas, kuras mēs varam izmantot, lai saglabātu datus jūsu pārlūkprogrammā vai ierīcē, un kuras vāc informāciju vai palīdz mums identificēt jūs iepriekš aprakstītajā veidā.

Jūsu izvēle un veids, kā mēs izmantojam sīkfailus, tīmekļa bāksignālus un līdzīgas tehnoloģijas

Noteiktas mūsu piedāvātās vietnes funkcijas, pakalpojumi, lietotnes un rīki ir pieejami, tikai izmantojot šīs tehnoloģijas. Jūs vienmēr varat bloķēt, dzēst vai atspējot šīs tehnoloģijas, ja to atļauj jūsu pārlūkprogramma, instalētā lietotne vai ierīce. Tomēr, ja atsakāties no sīkfailu vai citu līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas, iespējams, nevarēsiet izmantot noteiktas vietnes funkcijas, pakalpojumus, lietotnes vai rīkus. Tāpat, iespējams, pārlūkprogrammas sesijas laikā jums būs biežāk atkārtoti jāievada parole. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā šīs tehnoloģijas var bloķēt, dzēst vai atspējot, pārskatiet pārlūkprogrammas vai ierīces iestatījumus.

Parasti šīs tehnoloģijas ļauj mūsu vietnēm, pakalpojumiem, lietotnēm un rīkiem saglabāt jūsu pārlūkprogrammā vai ierīcē atbilstošu informāciju un vēlāk to atpazīt, lai jūs identificētu mūsu serveros vai iekšējās sistēmās. Attiecīgos gadījumos mēs aizsargājam mūsu sīkfailus un citas līdzīgās tehnoloģijas, lai nodrošinātu, ka tikai mēs un/vai mūsu pilnvarotie pakalpojumu sniedzēji var tos interpretēt, piešķirot unikālu identifikatoru. Tas paredzēts tikai mūsu interpretācijai. Mēs neuzglabājam jūsu personīgo informāciju nevienā no mūsu sīkfailiem vai citām līdzīgām tehnoloģijām.

Personas informācija, ko mēs ievācam un saglabājam, izmantojot šīs tehnoloģijas, tiek iegūta, vispirms par to jums paziņojot un pēc tam saņemot jūsu piekrišanu. Mēs saņemam jūsu piekrišanu, sniedzot jums caurskatāmu paziņojumu par šo tehnoloģiju izmantošanu un nodrošinot jums iespēju izvēlēties šīs tehnoloģijas atspējot, kā norādīts iepriekš.

Veids, kādā izmantojam šīs tehnoloģijas, var iedalīt divas galvenajās kategorijās:

Nepieciešams darbības nodrošināšanai Mēs varam izmantot sīkfailus, tīmekļa bāksignālus vai citas līdzīgas tehnoloģijas, kas nepieciešamas mūsu vietņu, pakalpojumu, lietotņu un rīku darbības nodrošināšanai. Tas ietver tehnoloģijas, kas ļauj jums piekļūt mūsu vietnēm, pakalpojumiem, lietotnēm un rīkiem; kas nepieciešamas, lai identificētu aizdomīgu rīcību vietnē, novērstu krāpnieciskas darbības un uzlabotu drošību; un kas ļauj jums izmantot mūsu funkcijas, piemēram, pirkumu grozus, saglabātos meklējumus vai līdzīgas funkcijas (piekrišana sīkfailu izmantošanai).

Nepieciešams veiktspējas nodrošināšanai. Mēs varam izmantot sīkfailus, tīmekļa bāksignālus vai citas līdzīgas tehnoloģijas, lai novērtētu mūsu vietņu, lietotņu, pakalpojumu un rīku darbību, tostarp kā daļu no mūsu analītikas prakses, lai palīdzētu mums saprast, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietnes, noteikt, vai esat ar mums sazinājies, apskatījis produktu vai saiti, un lai uzlabotu mūsu vietnes saturu, lietotnes, pakalpojumus un rīkus (Google Analytics, TvSquared, AllResponseMedia).

Reklāmai un satura pielāgošanai. Mēs varam izmantot pirmās puses vai trešo pušu sīkfailus un tīmekļa bāksignālus, lai mūsu vietnēs vai trešo pušu vietnēs parādītu saturu, ieskaitot reklāmas, kas atbilst jūsu interesēm. Tas ietver tehnoloģiju izmantošanu, lai izprastu jums parādīto reklāmu un satura noderīgumu, piemēram, vai esat noklikšķinājis uz reklāmas (Facebook, Google Adwords, Hotjar, Microsoft Bing, Taboola, Twitter, PostAffiliatePro / Quality Unit, Zanox).

Funkcionalitātes nodrošināšanai. Mēs varam izmantot sīkfailus, tīmekļa bāksignālus vai citas līdzīgas tehnoloģijas, kas ļauj mums piedāvāt jums uzlabotu funkcionalitāti, piekļūstot un izmantojot mūsu vietnes, pakalpojumus, lietotnes un rīkus. Tas var ietvert jūsu identificēšanu, kad pierakstāties mūsu vietnēs, vai sekošanu jūsu norādītajām preferencēm, interesēm vai iepriekšējiem skatījumiem, lai mēs varētu uzlabot mūsu vietnēs parādīto saturu.

Lai atteiktos no trešo pušu reklāmas sīkfailu un tīmekļa bāksignālu izmantošanas, skatiet tālāk esošo sadaļu "Autorizētu trešo pušu izmantotie reklāmas tīkli un pirkšanas kanāli". Atsakoties no trešo pušu reklāmas sīkfailu un tīmekļa bāksignālu izmantošanas tālāk aprakstītajā veidā nenozīmē, ka neredzēsiet mūsu reklāmu trešo pušu vietnēs. Tas nozīmē tikai to, ka šī reklāma netiks mērķēta uz jums, izmantojot trešo pušu sīkfailus, tīmekļa bāksignālus vai ar tām saistītās tehnoloģijas.

Ja vēlaties atteikties no visiem pārējiem tehnoloģiju veidiem, kurus mēs izmantojam mūsu vietnēs, pakalpojumos, lietotnēs vai rīkos, bloķējiet, izdzēsiet vai atspējojiet tos, kā to atļauj jūsu pārlūkprogramma vai ierīce.

Lai iegūtu vairāk informācijas par sīkfailu dzēšanu, atspējošanu vai bloķēšanu, apmeklējiet vietni AboutCookies.org.

Kā šīs tehnoloģijas izmanto pilnvaroti trešo pušu pakalpojumu sniedzēji

Mēs varam sadarboties ar trešo pušu uzņēmumiem, parasti dēvēti par pakalpojumu sniedzējiem, kuri ir pilnvaroti izvietot trešo pušu sīkfailus, tīmekļa bāksignālus vai līdzīgas tehnoloģijas informācijas glabāšanai mūsu vietnēs vai mūsu pakalpojumos, lietotnēs un rīkos ar mūsu atļauju. Šie pakalpojumu sniedzēji palīdz mums piedāvāt jums labāku, ātrāku un drošāku pieredzi.

Šie pakalpojumu sniedzēji var izmantot šīs tehnoloģijas, lai palīdzētu mums piegādāt savu saturu un reklāmas, kā arī apkopot anonīmus vietnes rādītājus un analītiku. Nevienam no šiem pakalpojumu sniedzējiem nav atļauts savos nolūkos ievākt jebkādu jūsu personas informāciju no mūsu vietnēm, pakalpojumiem, lietotnēm vai rīkiem. Uz šiem pakalpojumu sniedzējiem attiecas ar mums noslēgti konfidencialitātes līgumi un citi juridiskie ierobežojumi attiecībā uz to, kā tie drīkst izmantot vai ievākt jebkādu personas informāciju. Uz trešo pušu sīkfailiem attiecas trešo pušu konfidencialitātes politika.

Mūsu pakalpojumu sniedzēji vai citas pilnvarotas trešās puses šādas tehnoloģijas izmanto, tomēr mūsu vietnēs nav atļauts publicēt nekādu trešo pušu saturu (piemēram, priekšmetu sarakstus, dalībnieku savstarpējo komunikāciju, klasificētus sarakstus, komentārus, atsauksmes utt.), kas varētu iekļaut vai izmantot sīkfailus, tīmekļa bāksignālus, vietējo krātuvi vai līdzīgas tehnoloģijas ar mērķi izsekot vai ievākt jūsu personas informāciju.

Autorizētu trešo pušu izmantotie reklāmas tīkli un pirkšanas kanāli uz interesēm balstītu reklāmu parādīšanai

Mēs varam izmantot trešās puses, piemēram, reklāmas tīklus un pirkšanas kanālus, kas ļauj mums parādīt jums reklāmas. Šie trešo pušu reklāmas tīklu un pirkšanas kanālu nodrošinātāji var izmantot trešo pušu sīkfailus, tīmekļa bāksignālus vai līdzīgas tehnoloģijas, lai ievāktu informāciju par jūsu apmeklējumiem mūsu vietnē un citur internetā. Viņi var ievākt arī jūsu ierīces identifikatoru, IP adresi vai identifikatoru reklamēšanai (IDFA). Trešās puses šo apkopoto informāciju var izmantot, lai sniegtu jums atbilstošāku reklāmu mūsu vietnēs vai citur internetā. Uz trešo pušu sīkfailiem attiecas trešo pušu konfidencialitātes politikas.

Lai iegūtu vairāk informācijas par trešo pušu reklāmu sīkfailiem, uz interesēm balstītu reklamēšanu un to, kā atteikties no šīs prakses, ko pielieto uzņēmumi, kas piedalās nozares pašregulācijā, apmeklējiet tālāk norādīto savas izcelsmes valsts attiecīgo vietni:

Jūsu izvēles internetā

Par reklāmām

“Do Not Track”

California law requires us to let you know how we respond to web browser Do Not Track (DNT) signals. Because there currently isn't an industry or legal standard for recognising or honouring DNT signals, we don't respond to them at this time. We await the result of work by the privacy community and industry to determine when such a response is appropriate and what form it should take.