Sadarbojieties ar vadošo mPOS pakalpojumu sniedzēju

Lepazīstieties ar mūsu partneru veiksmes stāstiem vai vienkārši sazinieties ar mums

Sazinieties ar mumsApskatīt veiksmes stāstus

Korporācijas & Lieli uzņēmumi

Uzturēt lielu skaitu termināļus ir dārgi augsto izmaksu dēļ un bieži vien tie nav mobili. SumUp spēj piedāvāt personalizētus risinājumus ar individuālu pieeju un daudzfunkcionālu produktu izstrādi. Risinājumi korporāciju klientiem pieejami izmantojot mūsu SDK un API rīkus.

Korporācijas, kuras uzticas SumUp

Programmatūru izstrādātāji

Maksājumi ir sarežģīti, bet ne ar SumUp. Partneri var izmantot mūsu iOS, Android un Windows SDK vai eCom API rīkus, lai to tirgotāji varētu pieņemt karšu maksājumus savā mobilajā lietotnē vai vietnē, izmantojot mūsu piedāvāto apstrādi un karšu lasītājus. SumUp ļau Jums nodrošināt patiesu daudzkanālu pieredzi Jūsu klientiem.

Vairāk informācija atrodama SumUp mājas lapā sadaļā Izstrādātāji

Programmatūru izstrādātāji kuri uzticas SumUp

Finanšu institūcijas

SumUp sadarbojās ar finanšu institūcijām, piedāvājot to klientiem pilnīgu end-to-end mPOS risinājumu bez nepieciešamības tērēt līdzekļus pieskaitāmajām izmaksām un integrācijai. Mēs spējam pielāgot produktu partneru vajadzībām dažu dienu laikā.

Finanšu institūcijas kuras uzticas SumUp

Mazumtirdzniecības partneri

SumUp piedāvā modernu biznesa rīku uzņēmējumiem, kas spēj padarīt jebkuru uzņēmumu pievilcīgāku tā klientiem. Moderns iepakojums, pilnībā izstrādāts produkts un efektīva komunikācija veikalā padara lēmumu pieņemšanas procesu vienkāršu.

Mazumtirdzniecības partneri kuri uzticas SumUp

Partneri kuri iesaka SumUp

Vai vēlaties piedāvāt Jūsu klientiem vai biedriem mūsdienīgu mPOS risinājumu? Tad Jūs esat nonācis īstajā vietā. Neatkarīgi no tā, vai tie ir dizaineri, ārstu asociācija vai tiešā pārdošanas komanda, SumUp spēs atrast risinājumu Jūsu uzņēmumam."

Partneri kuri iesaka un uzticas SumUp

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu kā kļūt par SumUp partneri

Sazinieties ar mums