Par mums

Aktuālās vakances

Uzņēmums

Mēs esam vadošā mobilā point-of-sales (mPOS) kompānija Eiropā. Mēs sākām darbu 2012. gadā un izveidojām savu maksājumu pakalpojumu no nulles ar mērķi satricināt nozari un pamodināt uzņēmēja garu ikvienā. Mēs esam izveidojuši unikālu ierīci, kas darbojas ar viedtālruni, kas mūsdienās ikvienam ir kabatā. Šī ierīce atļaus mazumtirdzniecību pakalpojumu sniedzējiem pieņemt maksājumus ar karti jebkur.

Nesvarīgi vai pakalpojumu sniedzējs gatavo kafiju, vai labo automašīnas, mēs gribam panākt, lai ikviens var lietot šo tehnoloģiju – lai tirgotāji nezaudētu klientus kas norēķinās tikai ar maksājumu kartēm. Mēs esam izstrādājuši vienkāršu reģistrēšanās sistēmu, kas ļauj viegli un bez sarežģījumiem pieņemt pirmos maksājumus ikvienam uzņēmējam. Tradicionālie piedāvājumi izslēdz mazumtirgotājus, mēs to nedarām! Mēs esam atvērti un godīgi par savām cenām, un mums nav nekādu slēpto komisijas maksu.

Darbību uzsākām 2012. gada augustā, un kopš tā brīža esam globāli izplatījušies jau 31 valstīs, ieskaitot Vāciju, Amerikas Savienotās valstis un Brazīliju. SumUp turpina augt, jau šobrīd mūs atbalsta American Express, BBVA, Groupon, Holtzbrinck Ventures un citi atzīti riska kapitālieguldījumu investori.

Jau šodien, simtiem tūkstošu mazo uzņēmumu 16 dažādās valstīs, paļaujas uz SumUp, lai attīstītu savu uzņēmumu. Papildus mūsu orģinālajai aparatūrai, mobilajai un web aplikācijai, mēs izstrādājam APIs un SDKs komplektus, lai integrētu SumUp darījumus arī ar citām lietotnēm un pakalpojumiem.

Specifikācija

SumUp EU Payments UAB ir elektroniskā finanšu institūcija, ko autorizējusi Lietuvas Banka (licences nr. 56) Lietuvā, nodrošinot, ka maksājumi tiek apstrādāti saskaņā ar augstākajiem drošības standartiem.

Reģistrācija Lietuvas Bankā

SumUp patentētā, no sākuma līdz beigām, maksājumu platforma ir pirmā pilnībā sertificētā EMV mPOS sistēma pasaulē, kas nosedz visu maksājumu procesu: karšu termināļus, Android un IOS mobilās aplikācijas, maksājumu apstrādes platformu, kā arī riska un krāpšanas apkarošanas risinājumus. SumUp ir vienīgā mPOS sniedzēju kompānija, kas ir izstrādājusi pati savus EMV karšu terminālus.

SumUp Air karšu lasītājs ir viena no drošāk pieejamām maksājumu metodēm, norēķiniem ar maksājumu kartēm. Mums ir pilna sertifikācija no plāša regulatīvo iestāžu klāsta, tai skaitā:

PCI PTS V4.0 Sertificēts, SRED EMV 1 līmeņa & 2 līmeņa sertifikāti Mastercard Pay Pass, Visa Pay Wawe, American Express Expresspay Mastercard TQM Mastercard TIP, Visa ADVT sertificēts Visa Ready sertificēts

Komanda

Mēs darām lietas citādāk. Mēs esam uzbūvējuši paši savu maksājumu risinājumu no sākuma līdz beigām, līdz ar to spējam piedāvāt labākos pakalpojumus ar pievienoto vērtību. Mēs zinām cik katrs maksājums ir svarīgs mazam uzņēmumam, tādēļ mēs piedāvājam savu izstrādāto ierīci, lai ikviens varētu pieņemt karšu maksājumus. Mēs ticam atklātai un pārredzamai komunikācijai, nevis stingriem noteikumiem un hierarhijai. Mūsu komanda sastāv no smagi strādājošiem, talantīgiem cilvēkiem ar vienu mērķi: izstrādāt labāku veidu kā saņemt maksājumus. Mums vēl priekšā ir lieli izaicinājumi, un mūsu kolektīvs meklē gudrus un kreatīvus cilvēkus, lai ieviestu jauninājumus un sagrautu maksājumu nozari. Ja tev liekas, ka tev piemīt tas ko mēs meklējam –

Pievienojies mums