Pieslēgties

Sadarbības partneru programma

Pievienojoties SumUp Sadarbības partneru programmai

SumUp, vadošais mobilā point-of-sales (mPOS) uzņēmums Eiropā, ir atsācis savu Sadarbības partneru programmu. Sadarbības partneru programma atsākās vienlaicīgi ar jaunā Air karšu lasītāja izlaišanu.

SumUp Air karšu lasītājs ļauj tirgotājiem pieņemt visas lielākās debeta un kredītkartes un viegli savienojas ar jebkuru viedtālruni vai planšetdatoru, izmantojot Bluetooth 4.0. Mūsu karšu lasītājs ir līdz pat 10 reizēm izdevīgāks kā tradicionālie karšu termināļi un pašlaik pieejams par viena pirkuma cenu €39.

SumUp strādā ar spēcīgu tīklu labi zināmiem partneriem visā Eiropā, ieskaitot UBS, Tupperware, DHL un daudziem citiem.

Mūsu jaunā sadarbības partneru programma ir daļa no plašas mārketinga kampaņas, kas pašlaik darbojas mūsu galvenajos tirgos, lai paaugstināu Air karšu lasītāja pārdošanas apjomus vēl vairāk. Mēs vēlamies, lai Jūs kļūtu par daļu no tā.

Labums ko Jūs iegūstat

  • Vairāk kā viduvēja komisija: Nopelniet līdz pat €30 par katru apmaksāto Air karšu lasītāju! Mēs samaksāsim Jums €20 par katru apmaksāto karšu lasītāja pasūtījumu, kā arī papildus €10 par katru pasūtījumu, kad Jūs iesakiet vismaz 10 karšu lasītāja pasūtījumus vienā nedēļā.

  • Spēcīgi reklāmkarogi: Izvēlieties kādu no spēcīgajiem un daudzveidīgajiem SumUp reklāmkarogiem un teksta saitēm.

  • Lielisks atbalsts: Ātrs un personāls atbalsts no SumUp Sadarbības partneru komandas.

Pievienojieties mums!